Rozrywkowo

Flirt – jak poznać czy ktoś z Tobą flirtuje?

Jak z słów, gestów, mowy ciała drugiej osoby można wyczytać, że druga osoba ma ochotę na drobny flirt, a może nawet coś więcej. Przekonaj się i sprawdź jak dodatkowo zainteresować go sobą.

Mową ciała można wyrazić naprawdę wiele. Zwłaszcza w relacjach damsko męskich, kiedy jedno i drugie wstydzi się powiedzieć co czuje, ale gestami w jednoznaczny sposób daje znać, że ma ochotę na coś więcej. Czasem flirtuje się dla niezobowiązującej przyjemności, czasem jest to okazanie chęci na szukanie związku, a nawet na erotyczne przygody.

Uwodzenie.org – skuteczne metody uwodzenia – sprawdź więcej!

  1. Kontakt wzrokowy – wszystko zaczyna się od kontaktu wzrokowego. Osoba zainteresowana tą drugą, będzie znacznie częściej próbowała nawiązać z nią kontakt wzrokowy niż z innymi. U kobiet występuje także druga wersja, która polega na ukradkowym spojrzeniu i szybkim odwróceniu wzroku. Ma to symulować udawane zawstydzenie. W spotkaniach w cztery oczy warto obserwować źrenicę drugiej osoby – jeśli są powiększone, to dobry znak.
  2. Zwrócenie na siebie uwagi – Zwracać na siebie uwagę można na wiele sposobów – atrakcyjny ubiór, wyraziste perfumy, makijaż, aż po sposoby bardziej dosadne takie jak nawiązanie rozmowy, czy postawienie drinka. Mężczyźni często próbują udowodnić kobiecie, że są najbardziej atrakcyjni w towarzystwie i chcą wyeksponować wszystkie swoje walory, wyprostowaną sylwetkę, szeroką klatkę piersiową itp. Kobiety najczęściej eksponują kobiece walory takie jak piersi i pupę.
  3. Dotyk – bardzo często po kontakcie wzrokowym następuje pierwszy, „przypadkowy” dotyk. Bardzo często jest to dotknięcie ubrania osoby, którą jest się zainteresowanym lub muśnięcie włosów w trakcie gestykulowania.
  4. Głos – mężczyźni bardzo często obniżają swój głos, mówią powoli, wyraźnie i z dużą dawką czułości. Kobiety zazwyczaj zaczynają mówić ciszej, ale z wyższą tonacją, bardziej kobieco i ciepło.
  5. Przechylanie głowy – Jeśli rozmówca przechyla delikatnie głowę, wpatrując się w nas – to dobry znak. Zazwyczaj oznacza to, że albo jest zainteresowany naszymi słowami, albo naszą osobą. Jest to gest bardzo prosty do wychwycenia i bardzo skuteczny.
  6. Uśmiech – szeroki i szczery. Jedna z najważniejszych, jeśli nie najważniejsza oznaka zainteresowania. Przebywając w okolicy osoby, którą się interesujemy dużo częściej spontanicznie się śmiejemy. Robimy też to zazwyczaj głośniej i dużo radośniej niż zwykle, jeśli śmiejemy się z tego co zrobił, powiedział obiekt naszych westchnień.
  7. Spojrzenie – Głównie praktykowane przez mężczyzn. Wprost uwielbiają się oni wpatrywać w kobietę, która wpadła im w oko.
  8. Bliskość – Flirt wymaga stałego zaangażowania, a co się z tym wiąże kontaktu i niebezpośredniego dawania znać drugiej osobie, że nie jest nam obojętna. Łatwo wychwycić więc, gdy ktoś bardzo często pojawia się w naszym otoczeniu i wykazuje dużo większe zainteresowanie niż reszta.
  9. Zazdrość – Zazdrość jest jedną z cech, która pojawia się u osoby która nieco bardziej zainteresuje się nami, a ma rywala, bądź wykazuje zainteresowanie kimś innym. Zazdrość pojawia się także, gdy ciężko zawalczyć o uwagę obiektu westchnień.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *